Kamu Kurumlarına Ücretsiz Sızma Testleri

Kampanyamız büyük ilgi gördü. Teşekkürler.

Kamuya ÜCRETSİZ siber sızma testleri projesi projemiz ile İstanbul'daki kamu  kurumlarına ücretsiz hizmet verdik. Yoğun ilginize teşekkürler.  Projeye katılan kamu kurumları ayrıca 20 Ekim tarihinde ücretsiz bir web uygulama eğitimi de verildi. Amacımız sızma testlerinin önemine dikkat çekerek ülkemizdeki bu pazarı genişletmek.

EĞİTİM KAYIT 

busiber-kamu.eventbrite.com

Bu ücretsiz hizmetimizin amacı, öncelikle kamu siber güvenlik direncini arttırmak. İkinci olarak ta ABD ve Avrupa’ya kıyasla düşük oranda yapılan sızma testleri konusunda farkındalık oluşturup, bu hizmeti veren firmalar için sektörün gelişmesine katkıda bulunmak. Başta kamu olmak üzere ne kadar çok kuruluş sızma testi yaptırıp açıklarını kapatırsa, ülkemizin siber direnci o oranda artacaktır. Bulunan zafiyetlerden ders çıkarmak ve son kullanıcı siber farkındalık eğitimleri de şart tabi. BÜSİBER Istanbul Development Agency destekli bir proje. Akademik bir bakış açısıyla, yönetim bilişim sistemleri yönünden sektöre yetişmiş insan gücü kazandırmak, kamu siber güvenliği ve yerli ve milli siber güvenlik çözümlerinin önemini vurgulamak hedeflerimiz.

20 Ekim tarihindeki ücretsiz eğitimler için lütfen kayır olunuz: Kapasite sınırlı olduğu için katılımcı listesi 19 Ekim dururulacak.

EĞİTİM KAYIT 

busiber-kamu.eventbrite.com